Z początkiem 2019 roku rozpoczynamy cykl regularnych spotkań przy śniadaniu i dobrej kawie, na które już teraz serdecznie Państwa zapraszamy.

Będą one okazją do przedyskutowania wybranych problemów dotyczących prawa pracy z radcami prawnymi specjalizującymi się w tej właśnie dziedzinie. Być może w ich trakcie nawiążą również Państwo ciekawe relacje zawodowe, bądź biznesowe? Z pewnością mniej oficjalna formuła spotkań będzie temu sprzyjać.

Będziemy się starać zapraszać także ciekawych gości, nie – prawników, specjalistów w wybranych dziedzinach.

Do kogo kierujemy zaproszenie?

Do wszystkich Państwa, którzy zawodowo stykają się z problemami związanymi z zatrudnieniem.

Gdzie odbywają się spotkania i jaka jest ich formuła?

Zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w samym centrum Poznania, w ciekawym, łatwo rozpoznawalnym (m. in. po wysokim ceglanym kominie) budynku starej fabryki musztardy przy ul. Grobla 21 (vis-a-vis poznańskiej gazowni). Oferujemy bezpłatny, bezpieczny parking.

Na każde spotkanie przewidujemy dwie godziny. W tym czasie prezentujemy wybrany problem związany z prawem pracy i wspólnie go omawiamy. W trakcie spotkań będą również możliwe indywidualne konsultacje z radcą prawnym.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

 

Na inauguracyjny HR – Ranek zapraszamy już 7 stycznia 2019 r. na godzinę 9.00. Omówimy w jego trakcie zagadnienia związane z prowadzeniem akt osobowych wg nowych zasad.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres HRanki@merski.pl nie później niż do 21 grudnia 2018 r.

 

Liczba miejsc jest ograniczona do 12 osób.

 

[klauzula RODO]