O nas

Blog jest miejscem, gdzie dzielimy się naszą wiedzą i komentujemy bieżące wydarzania.

Przez 25 lat obecności na rynku Kancelaria zawsze była i pozostaje skupiona na obsłudze biznesu. Naszymi Klientami są rozmaici przedsiębiorcy – zarówno Ci rozpoczynający przygodę z biznesem, jak i liderzy swojej branży – w tym m.in.:

 • ogólnopolskie sieci handlowe branży spożywczej, przemysłowej i budowlanej, ogólnopolskie banki i instytucje finansowe,
 • drobne firmy usługowe (m. in. branże informatyczna i budowlana),
 • firmy usługowe świadczące usługi wsparcia dla grup kapitałowych i sieci handlowych (m.in. zakupy, informatyka, inwestycje i ekspansja, HR, księgowość),
 • przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe (m.in. branża lotnicza, spożywcza, opakowań, przemysł ciężki),
 • firmy farmaceutyczne.

Specjalizacje

Prawo pracy

Każdy biznes wiąże się z zatrudnianiem pracowników, a szeroko rozumiane Prawo Pracy, nie jest przychylne dla pracodawców. Dlatego pomagamy tworzyć przejrzyste standardy, regulaminy pracy i umowy zrozumiałe dla wszystkich, zarówno pracodawców, jak i pracowników. Oprócz tego służymy radą w bieżących, nawet nagłych sytuacjach.

Prawo bankowe

Pieniądze są nieodłączną  częścią prowadzenia działalności. Opiniujemy umowy, doradzamy przedsiębiorcom w wyborze instrumentów finansowych i najlepszych dla nich rozwiązań. Nasze rozeznanie w produktach bankowych oraz bieżące śledzenie zmian w Prawie Bankowym, pozwala nam doradzać bezpieczne i stabilne rozwiązania.

Prawo administracyjne i cywilne

Pomagamy w negocjacjach, reprezentujemy naszych klientów w sprawach urzędowych oraz tworzymy i opiniujemy rozmaite umowy, od umów najmu, przez dostawy, po rozmaite zmiany w strukturze i formie spółki.

 

Kontakt

Grobla 21
61-858 Poznań

tel./fax +48 61 855 39 50
tel./fax +48 61 853 32 44

 

  [recaptcha]

  Dumnie wspierane przez WordPressa | Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

  Up ↑